Výroba simulátorů

Naše simulátory vznikají v unikátní kooperaci. Vývoj a hlavní myšlenka pochazí ze Švýcarska, montáž a distribuce po Evropské unii probíhá v dílnách Křenek motorsport v Měšicích u Prahy. Každý produkt se skládá z jednotlivých detalů. které mohou vzniknout pouze díky zkušenostem. Naši vývojář a všichni kolegové, kteří se na vývoji podílejí, přispívaji svými zkušenostmi a znalostmi, přičemž se řídí základní myšlenkou: V jednoduchosti je krása. Jsme si plně vědomi, že nejdůležitějším základním kamanemej je kvalita a spolehlivost. Ta spočívá práve v jednoduchosti a promyšlených detailech. 

Zakoupením našeho simulátoru získáváte kvalitní profesionální nástroj, s naší plnou podporou do budoucna. Spolupráce s Vámi nás nadále učí a přináší inspiraci do budoucna.

Mezi uniktání možnosti našich simulátroů patří možnost sestavit kompletní závodní depo, ve kterém ůžete pořádat hromadné závody. Vidíte on-line vásledky a celý závod můžete streamovat na youtube.

V současné době si můžete zakoupit dva typy.

STAGE1 PRO

STAGE3 PRO

 

Výrobcem je RACINGFUEL ACADEMY AG

 

Z ryzí vášně vytvářejí automobiloví závodníci, inženýři a mechanici v malém studiu nedaleko Curychu závodní simulátory špičkové kvality. Od roku 2013 se vývoj simulátoru uskutečňuje souběžně s tréninkem závodníků – adekvátně k tomu se zohledňují pouze vybrané složky.

Dnes se tým skládá ze čtyř dalších pracovníků – Jo, Marco, Yannick a Phil. Jako učitel driftu, mechanik, profesionální automobilový závodník a ctižádostivý sportovní jezdec ztělesňují motorsport a předávají své vědění ve vlastním společenském a tréninkovém centru „RacingFuel Academy“ dále – od roku 2018.

 

NÁŠ PŘÍBĚH

 

2012

Automobiloví závodníci Wani, Roland a Martin se rozhodli sestavit vlastní simulátory pro trénování závodníků.

 

2013-14

První simulátor v obchodě Racingfuel – jezdci si zde mohli nejen zakoupit závodní vybavení/výstroj, ale též se připravit na příští závod. RacingFuel Academy byl na světě

 

2015

Po obsáhlém feedbacku jsme přešli k Direct Drive motorům na volanty a integrovali pohybové/ krokové aktuátory pro simulaci pohybu vozidla.

 

2016

Pro optimalizaci pohybu simulátoru jsme vyvinuli naši vlastní USB řídicí kabinu. V souvislosti s tímto jsme začali konstruovat vlastní volanty.

 

2017

S úsilím o vyšší level, lepší mobilitu a integrovanou kabeláž jsme vyvinuli STAGE 1PRO s Traction Loss nebo bez něj.

 

2018

První vlastní centrum! Se simulátory 2x STAGE3 PRO a 5x STAGE1 PRO koučujeme denně závodníky a automobilové nadšence inspirujeme napínavými soutěžemi.

 

Hledat
Staň se závodníkem
Staň se závodníkem

Zajímá tě svět on-line závodů? Staň se jedním ze závodníků a dostaň se až na opravdovou trať.

Číst více