O nás

Křenek Motorsport působí na tuzemské i mezinárodní závodní scéně již od roku 1996. Jeho zakladatelem a vůdčí osobností je od počátku Ing. Josef Křenek, jenž se po absolutoriu vysoké technické školy v německém Rüsselsheimu a ukončení aktivní kariéry automobilového jezdce soustavně věnuje manažerské a organizátorské práci v oblasti motoristického sportu.

Pan Křenek se od začátku snaží podporovat nadějné závodníky a proto, že tento svět je silně finančně náročný, neustále se snaží nacházet cesty, jak udělat Motorsport dostupnější. Dnešní doba nám do Motorsportu přináší on-line verzi, která je podstatně dostupnější. Začít můžete se setem již za několik tisíc.

To nám umožňuje pracovat s co nejširším okruhem zájemců o tento svět. A protože Křenek Motorsport byl od prvopočátku opravdovým profesionálním závodním týmem, nabízí se uniktání spojení on-line i off-line světa. 

Jinými slovy, získáváte z obou světů to nejlepší, můžete se špičkově připravit a následně se na základě daných skutečností rozhodnout, jakým směrem se vydat a kde bude Vaše místo ve světě motorsportu.

Nemusí to být vždy jen jako jezdec, ale také jako inženýr, mechanik, technik, mediální odborník, trenér atd.

Hledat
Staň se závodníkem
Staň se závodníkem

Zajímá tě svět on-line závodů? Staň se jedním ze závodníků a dostaň se až na opravdovou trať.

Číst více